החלטנו להביא לכם לקט של סדרות נוסטלגיות שיחזירו את כולנו לילדות!

צבי הנינג'ה

אין מישהו שלא מכיר את הסדרה, אולי גרסה שונה אבל את העיקרון כולם מכירים ומאמינים שגם אתם גדלתם עליה!

קים פוסיבול

קים, רון ורופוס הקטן לגמרי נכנסים לפה. התוכנית מספרת על קים, נערה עם יכולות מיוחדות הפועלת להציל את העולם מול ניסיונות השתלטות של רשעים בעזרתו של העוזר שלה וייד בן ה-10, המומחה למחשבים ורון והחולדה שלו, רופוס.

אוטובוס הקסמים

העלילה עוסקת בגברת פריזל, מורה בבית ספר יסודי, ותלמידיה היוצאים לטיולים באוטובוס תלמידים מיוחד. האוטובוס לוקח אותם להרפתקאות לימודיות בחלל, מתחת לאדמה, אל תוך גוף האדם ועוד. הסדרה מאוד מלמדת ועם זאת מעניינת. הפתיח ממכר.

מרטין על הבוקר

מרטין מורנינג הוא ילד ממוצע בן תשע שמתעורר כל בוקר כדמות אחרת מעולם הפנטזיה והאגדות. למרות שהוא קם לתוך דמות שונה עם סיפור שונה, הוא הולך לבית הספר ובכך עובר בכל יום הרפתקה מסוג אחר עם חברו הטוב גרומו, וחברתו רוקסן!

סדריק

סדריק הוא ילד בן שמונה שחייו משתנים כאשר מגיעה לבית הספר תלמידה חדשה בשם צ'ן, והוא מתאהב בה. בעזרת סבו ליאופולד וחברו הטוב ביותר כריסטיאן הוא מנסה לכבוש את לבה. הוריו של סדריק לא ממש מבינים אותו, והיחיד שמקשיב לבעיות שלו הוא סבא שלו.

המופע של לולו

התוכנית מספרת על ילדה קטנה ומצחיקה בשם לולו מופט. במהלך הסדרה סובבים את לולו אנשים כמו אימה הדאגנית, אביה העצלן, חברתה הטובה אנני, חברה הטוב טובי, הילד העשיר ווילבר וכו'. בכל תחילת וסיום קטע לולו מציגה מופע סטנדאפ שבו היא מתבדחת על חשבון חבריה ועל המקרה שקרה או יקרה באותו הפרק.

הדרדסים

הדרדסים הם יצורים כחולים קטנטנים עם מצנפות לבנות ומכנסיים לבנים שגרים בכפר קטן וקסום בלב יער בבתים דמויי פטרייה. חייהם השקטים והטובים מופרים על ידי גרגמל המכשף הרשע שרוצה ללכוד את כל הדרדסים כדי לאכול אותם ולהשתמש בהם בפורמולה קסומה ליצירת זהב ביחד עם החתול שלו חתחתול.

ארתור

ארתור הוא תלמיד כיתה ג' בבית הספר היסודי "לייקווד", שהוא בית הספר היסודי של אלווד, בכיתתו של המורה הקשוח מר עכבר. אביו של ארתור הוא שף, ואמו רואת חשבון. לארתור יש שתי אחיות, גילי בת ה-4, אשר לומדת בגן וקייט התינוקת בת שנה. משפחתו של ארתור מחזיקה בכלב בשם "חבר". רוב הסדרה מתרחשת בבית של ארתור או בבית הספר.

איזו סדרה הכי נוסטלגית בשבילכם?

השאר תגובה