כולנו זוכרים אותם, או לפחות שמענו עליהם. קבלו 7 דוגמני עבר מצליחים!

ציפי רפאלי

אמה של הדוגמנית הצעירה בר רפאלי, את הקריירה שלה היא התחילה עוד בגיל 12, כאשר זכתה בתואר סגנית ראשונה בתחרות היופי "מלכת המים" והחלה לעבוד כדוגמנית בבית ספר לצילום.

כאשר בתה בר הגיעה לגיל 15, היא עודדה אותה ללכת בעקבותיה בתחום הדוגמנות וכיום היא משמשת כסוכנת וכמנהלת האישית שלה. בנוסף היא גם מנהלת גם את קריירת הדוגמנות של בנה און רפאלי.

ליאור מילר

שחקן, דיג'יי ודוגמן. הוא התפרסם בשנת 1994 כאשר הופיע בפרסומת לחברת "קסטרו" לצד יעל אבקסיס, אחת הפרסומות הראשונות בערוץ 2, שהתפרסמה ביותר!

כיום מילר גר בבנימינה, נשוי ואב לבן מנישואים אלו, ועוסק כיועץ מוזיקה ותוכן ומפיק.

יעל בר זוהר

שחקנית, זמרת ומנחת טלוויזיה. הפריצה הגדולה שלה בעולם הדוגמנות הייתה בגיל 15 כשהחלה להופיע בפרסומות שונות, ובהן פרסומת ליצרנית בגדי הים "פלפל".

בשנת 2005 היא נישאה לשחקן והמנחה גיא זו-ארץ, והשניים הורים לשלושה וגרים ברמת השרון.

עמירם עיני

עלה מנורווגיה לישראל בגיל 20. הוא הופיע בפרסומות רבות בטלוויזיה כגון מי עדן, קוקה קולה ומספר פרסומות של ב"פסק זמן". הוא הופיע גם בקמפיינים של מותגים כמו ורסאצ'ה, ארמני, צ'רוטי וג'אנפרנקו פרה והיה לאחד הדוגמנים הישראלים המצליחים בעולם!

כיום הוא נשוי ולשניים שתי בנות. הוא התמודד באודישן לעונה 5 של The Voice ישראל אבל אף אחד מהשופטים לא הסתובב.

גלית גוטמן

שחקנית ומנחת טלוויזיה מפורסמת. פריצתה הגדולה הייתה בגיל 17, לאחר שזכתה בתחרות תגלית השנה ומאז הצטלמה לקטלוגים של בתי אופנה רבים, כמו "קרוקר", "H&O", "קסטרו", וכו'. היא גם דגמנה ברחבי העולם.

משנת 2013 היא בזוגיות עם איש העסקים יגאל אהובי וב-2017 השניים התארסו וגרים בהרצליה. היא גם בנוסף מגישה ביחד עם אילנית לוי את התוכנית "גלית ואילנית".

יאיר מרטון

היה דוגמן ברמה בינלאומית בשנות ה-90. הוא דיגמן עבור ורסאצ'ה, קלווין קליין, ג'יבנשי, ראלף לורן, הארלי דיווידסון ופייר קארדן. הפריצה הגדולה שלו הייתה בגיל 14כאשר הצטלם לקמפיין לתכשיר השיער 'סאן אין'.

כיום הוא בעלי משרד ליחסי ציבור וחברה להדרכת לחימה. נשוי לשירלי, אבא לשני ילדים קטנים וגר בפתח תקווה.

רן דנקר

משנת 2006 הוביל הזמר והשחקן המפורסם את קמפיין האופנה של חברת ההלבשה "דיאדורה", והשתתף במספר פרסומות וקמפיינים נוספים.

עובדת בונוס: שמו המקורי הוא בכלל "חליל", אבל הוא בחר לשנות את שמו לרן בגיל שבע.

איזה דוגמן הכי אהבתם?

השאר תגובה