ספיידרמן, הדמות האהובה על כולנו! אז מה קורה איתו עכשיו? בכתבה הבאה תוכלו להבין הכל!

קצת רקע

ספיידרמן הוא דמות בדיונית של גיבור על שמופיעה בחוברות הקומיקס ביקום מארוול קומיקס. בפברואר 2015 מארוול וסוני הכריזו שספיידרמן יצטרף ליקום הקולנועי של מארוול כאשר ב-2016 הוא הופיע לראשונה בסרט קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים וביולי 2017 היה לו אפילו סרט סולו משלו! השחקן הצעיר טום הולנד נבחר לגלם את דמותו של ספיידרמן ביקום הקולנועי של מארוול. הכל היה טוב ויפה, ספיידרמן הספיק להופיע בסרטים כמו הנוקמים ואפילו קיבל עוד סרט משלו! אבל אז…

הפיצוץ הגדול

בסוף אוגוסט 2019 הכריזו כי דמותו הקולנועית של ספיידרמן עוזבת את אולפני מארוול, בגלל סכסוך כלכלי בין אולפני דיסני (שמחזיקה במארוול) לאולפני סוני, אשר מחזיקים בזכויות על הדמות. בעקבות הצלחת סרטי ספיידרמן נציגי דיסני דרשו מסוני נתח של 50% מההכנסות עבור השימוש בדמות, אבל סוני סירבו להצעה. בעקבות זאת החליט נשיא מארוול, קווין פייג', להפסיק להפיק את סרטי ספיידרמן. הבשורה הכניסה לתדהמה אנשים רבים, מכיוון שספיידרמן הוא אחת הדמויות המוכרות ביותר של מארוול.

הפתרון הזמני

בסוף ספטמבר 2019, חודש לאחר ההודעה על עזיבת הדמות הגיעו השתיים להסכם חדש שיחזיר את ספיידרמן להיות חלק מסדרת הסרטים המצליחה. ספיידרמן יחזור ליקום הקולנועי של מארוול ודיסני תפיק עבור סוני את הסרט הבא בסדרה שצפוי לצאת ביולי 2021 בכיכובו של טום הולנד. בנוסף, מארוול תוכל לעשות שימוש בדמותו של ספיידרמן בעוד סרט אחד שיהיה חלק מהיקום הקולנועי. אבל ככל הנראה מדובר קצר וזמני, ככה שמדובר בשקט שלפני הסערה.

השאר תגובה