דמי לובאטו היא מלאך לידם! לא חסרים מפורסמים שהתבטאו נגד ישראל ותומכים ב"פלסטין". חלק מהם אפילו נגד קיומה של מדינת ישראל ואפילו תוכלו למצוא ישראלים.

זאין מאליק

אי שם בשנת 2014, במהלך מבצע צוק איתן, בעיצומם של מטחי הטילים על ישראל, כתב חבר להקת וואן דיירקשן בחשבון הטוויטר האישי שלו את צמד המילים #חינםפלסטין.

ריהאנה

זאין מאליק לא היה היחיד. גם הזמרת ריהאנה התבטאה נגד ישראל במהלך מבצע צוק איתן עם צמד המילים "חינם פלסטין". אנחנו יודעים שחלק מכם בטח חושבים שהיא רק בעד פלסטין אבל לפחות מבחינתנו לכתוב את צמד המילים האלה בעיצומם של מטחי טילים בלתי פוסקים על מדינת ישראל זו התבטאות ברורה נגד המדינה ולא רק תמיכה ב"פלסטינים".

סלינה גומז

עדיין בזמן צוק איתן, הזמרת צייצה ציוץ בו היא מתבטאת בחריפות נגד מדינת ישראל. היא שיתפה באינסטגרם שלה תמונה של חיילים תוקפים לכאורה אזרחים ורשמה "די לרצח בפלסטין".

זו לא הייתה התמונה היחידה שהיא העלתה במהלך הזמן הזה.

בלה וג'יג'י חדיד

זה לא חדש שבלה וג'יג'י חדיד לא בעד מדינת ישראל בלשון המעטה. ראינו זאת לאחרונה, בשנה שעברה, כאשר טראמפ הכריז על העברת השגרירות האמריקאית לירושלים והכרתה כבירת מדינת ישראל, בלה חדיד פירסמה ישר בחשבון האינסטגרם שלה פוסט נגד החלטת טראמפ ולמעשה נגד מדינת ישראל. אחותה ג'יג'י פרסמה בחשבון הטוויטר שלה פוסט תמיכה ב"פלסטין" שלמעשה יוצא נגד מדינת ישראל באופן מובהק. אפשר לומר שרוב משפחת חדיד יצאה נגד ישראל.

אורלי ויינרמן

מי לא מכיר את אורלי בתור עוגן מ"שמש"? למעשה, ברשימת המפורסמים הנוכחית שעשינו, אנחנו באמת חושבים שאורלי הישראלית היא הכי אנטי ציונית. לאחר הסדרה "שמש" ניהלה רומן עם בנו של מועמר קדאפי. ככל הנראה הרומן הפך אותה לאנטי ציונית. היא מכנה את מדינת ישראל "פלסטין" ולא פעם יצאה נגד ישראל באופן מאוד בוטה!

צילום: אלעד דיין

בונוס קטן לסיום, דמי לובאטו

הסיפור של דמי התנפח יותר מדי, ואם תשאלו אותנו זה בצדק. דמי לובאטו הגיעה לביקור במדינת ישראל לא מזמן ובסוף הביקור פרסמה שלל תמונות מפרגנות מישראל ואף כתבה שהטיול עזר לה לאמונה ונתן לה תחושה שלא הרגישה בחיים. אך אתמול, יום אחרי הפוסטים המפרגנים שספגו תגובות נגד ישראל ושליחות של שקרים על ישראל לזמרת מצד הערבים, BDS וכו', החליטה הזמרת לפרסם התנצלות לכל מי שנפגע בגלל הביקור שלה בישראל ואפילו האשימה את מדינת ישראל שאף אחד לא אמר לה שזה מה שיעשה הביקור בישראל. הסטורי נמחק לאחר 2 דקות אבל הספיק להתפרסם בכל העולם. בנוסף, מחקה חלק מהתמונות שהעלתה מישראל ואת מה שכתבה ואף חסמה את האפשרות להגיב לה בפוסטים הנ"ל. אחרי זה פורסם שקיבלה על הביקור בישראל מעל 150 אלף דולרים.
זה למעשה כל הסיפור. מה שאנחנו חושבים זה שהיא לא הייתה צריכה לפרסם את ההתנצלות הזאת נטו בשביל עצמה והייתה צריכה לחסום את התגובות ולחכות ש"הסערה" תיעלם.

מכירים עוד מפורסמים שהתבטאו נגד ישראל?

6 תגובות בנושא “מפורסמים שהתבטאו נגד ישראל!

השאר תגובה