לכבוד השנה לעמוד ולבקשתכם הכנו לכם כתבה עם הפוסטים הכי פופולריים בעמוד השנה!

הימים/נולדו עם הכי הרבה לייקים:

אנחנו חושבים שהפוסט צבר כמות כזאת גדולה של לייקים בעיקר בזכות ספיידרמן שנולד באותו היום ומאמינים שיום האריות ויום העצלנות לא הזיקו 😉

האירועים עם הכי הרבה לייקים:

קשה לפספס פה את האירוע הראשון שכל ילדי שנות ה-2,000 מכירים! סדרת הנוער האהובה "האי" השאירה בנו הרבה זכרונות טובים וזה אחד מהם! בנוסף, הפוסט השני עם ערוץ ג'טיקס ודיסני הוא גם רגע שילדי שנות ה-2,000 לא שכחו! זאת ועוד, היה גם את השיר האהוב "Just The Way You Are" שראינו שהרבה מכם דיברו עליו. ואיך אפשר לשכוח את זה.

הרגעים עם הכי הרבה לייקים (והפוסט עם הכי הרבה לייקים בכללי):

הפוסט הזה זכה לכמות עצומה של לייקים, תגובות, שיתופים, שמירות וכו'. מדובר בפוסט הכי בכל קריטריון! הפעם אנחנו לא חושבים שזה בגלל הפוסט הראשון ובטוחים שמה שהביא את הכי הרבה לייקים זה דווקא הפוסט השני של ספיידרמן ש"עזב" את היקום הקולנועי של מארוול בגלל הסכסוך בין דיסני לסוני, ומאז הספיק לחזור (לפחות לכמה סרטים). בנוסף, אי אפשר להתעלם מהפוסט הראשון שאנחנו מאמינים שישפיע על הרבה ילדים ובני נוער שייגשו השנה ובשנים הבאות לבגרות בהיסטוריה!

אז כן, אלו הפוסטים עם הכי הרבה לייקים מכל קטגוריה, אבל הם לא בהכרח עם הכי הרבה שיתופים!

הימים/נולדו עם הכי הרבה שיתופים:

מעל אלף שיתופים! לדעתנו זה בעיקר התמונה של היום הראשון, מי שלא יודע התמונה לקוחה מסרטון מפורסם באינטרנט שלאחר הנשיקה הלוהטת ביניהם השניים מספרים בקלילות שהם אחים. לפי ההשערות מדובר בסרטון מפוברק והיא בכלל לא אחותו אבל הסרטון הופץ המון ברשת והרבה מאוד מכירים אותו. בנוסף, באותו היום נולד המוזיקאי האהוב עדן חסון שאנחנו בטוחים שהרבה בנות שיתפו 😉

האירועים עם הכי הרבה שיתופים:

מעל 1,500 שיתופים בפחות משבועיים! אנחנו חושבים שזה בעיקר הפוסט הראשון שרואים בו את סדרת המופת "איך פגשתי את אמא" אבל חושבים שגם בגלל "קונג פו פנדה: אגדת המגניבות" ו"הרץ במבוך"!

הרגעים עם הכי הרבה שיתופים:

כמו שכבר כתבנו, זהו הפוסט הכי מכל קריטריון ובהחלט גם עם השיתופים, עם מעל 5,600 שיתופים! כמו שכתבנו מקודם, הפעם אנחנו לא חושבים שזה בגלל הפוסט הראשון ובטוחים שמה שהביא את הכי הרבה שיתופים זה דווקא הפוסט השני של ספיידרמן ש"עזב" את היקום הקולנועי של מארוול בגלל הסכסוך בין דיסני לסוני, ומאז הספיק לחזור (לפחות לכמה סרטים). בנוסף, אי אפשר להתעלם מהפוסט הראשון שאנחנו מאמינים שישפיע על הרבה ילדים ובני נוער שייגשו השנה ובשנים הבאות לבגרות בהיסטוריה והביא גם הוא כמות שיתופים מכובדת.

אז מה הוא הפוסט האהוב עליכם?

תגובה אחת בנושא “הפוסטים הכי פופולריים שלנו!

השאר תגובה