למי מאיתנו היום אין נטלפיקס או "משאיל" מחבר את המשתמש? אז כולנו ראינו את "בית הנייר", "איך פגשתי את אמא", "מראה שחורה" וכו, אז קבלו 5 סדרות מומלצות ולא מוכרות בנטפליקס!

בתוך הבועה – Under the Dome

הסדרה מספרת את סיפורם של תושבי עיירה קטנה בשם צ'סטרז מיל כאשר "בועה" ענקית, שקופה ובלתי ניתנת להריסה לפתע מופיעה סביב העיירה ומנתקת אותם משאר העולם. עם חוסר גישה לעולם ומתיחות גדולה הם נאלצים למצוא דרכים משלהם כדי לשרוד. בזמן שכוחות הצבא, הממשלה והתקשורת הממוקמים מחוץ לבועה מנסים להפיל אותה, קבוצה קטנה של אנשים בתוך הבועה מנסים להבין מה היא הבועה, מאין היא באה, ומתי (אם בכלל) תיעלם. לסדרה 3 עונות, ומומלצת מגיל 14 ומעלה.

ציון שלנו: 4 מתוך 5.

טיימלס – Timeless

מכונת זמן ניסיונית נגנבת והמשימה להחזיר אותה וללכוד את הפושע מוטלת על פרופסור להיסטוריה, חייל ומהנדס. בזמן ניסיונם לתופסו לומדים השלושה כי הוא מתכנן לשכתב את ההיסטוריה האמריקאית (ובעצם העולמית) ולכל אחד מהם יש חיבור לתוכנית שלו, כמו גם לארגון המסתורי שמימן את פיתוח המכונה. בהמשך, מבינים הצוות ומפקדיו כי יש ארגון בשם ריטנהאוס המעוניין לשלוט בעולם ומנסה לממש את שאיפותיו אלו בעזרת המסע בזמן. לאחר הגילוי דברים מתחילים להשתנות… לסדרה 2 עונות, והיא מלמדת מאוד על ההיסטוריה ומומלצת לכל חובבי ההיסטוריה והידע הכללי.

ציון שלנו: 5 מתוך 5.

Disenchantment

עלילת הסדרה עוקבת אחרי הרפתקאותיהם של בין, נסיכה מרדנית ואלכוהוליסטית, אלפו, אלף ובן הלוויה שלה, ולוצי, "השד האישי" שלה, ברחבי הממלכה בה הם מתגוררים, ממלכה מימי הביניים הנקראת דרימלנד.
הסדרה מצחיקה מאוד, אבל מומלצת למבוגרים (מגיל 16).


ציון שלנו: 4 מתוך 5.

אי מציאות – The I-Land

עשרה אנשים הושלכו יחד לאי והזיכרון שלהם נמחק. עכשיו הם נאלצים להילחם כדי לשרוד במציאות הקשה ובאי שבו הם לכודים.
הסדרה היא סדרה חדשה, ועם זאת ראינו את כולה.

ציון שלנו: 4.5 מתוך 5.

אן עם הצמותAnne with an E

הסדרה מספרת על חייה של אן שרלי קת'ברט. ילדה בעלת דימיון ויכולת התבטאות גבוהה שאומצה בטעות על ידי האחים מתיו ומרילה קת'ברט, למרות שרצו בן.

ציון שלנו: 4.5 מתוך 5.

אז על איזו סדרה אתם ממליצים?

השאר תגובה