למרות שחלק מהמדינות האלו מציעות אטרקציות רבות, לנו הישראלים אסור להיכנס אליהן בשום פנים ואופן!

איראן

אם לא ידעתם, איראן מלאה באטרקציות ובאתרים יפהפיים, אבל אנחנו הישראלים נצטרך רק לחלום על להיות שם. בגלל העוינות הגדולה בין איראן לישראל ובגלל איומי טרור פוטנציאלים קיים סיכון ממשי לביטחונם של ישראלים אשר נכנסים למדינה. בנוסף, על פי "חוק ההסתננות" לישראלים אסור בתכלית האיסור לבקר במדינה הזאת.

סוריה

​בגלל הלחימה המתמשכת במדינה והתבססות תשתיות הטרור כגון ארגוני ג'יהאד עולמי ונוכחות חיזבאללה, מתקיימים איומי טרור חמורים על אזרחי ישראל המבקרים בסוריה. בנוסף, על פי "חוק ההסתננות" נאסר על תושבי ישראל לבקר במדינה זו.

לבנון

בלבנון נמצאים ארגוני טרור רבים כגון חזבאללה והג'יהאד העולמי ועוינות עמוקה לישראל מהציבור. קיים סיכון טרור חמור על כל אזרחי ישראל שנמצאים בלבנון. בנוסף, על פי "חוק ההסתננות" נאסר על תושבי ישראל לבקר במדינה זו.

עיראק

בגלל הלחימה בארגון דאע"ש ועקב התחזקות תשתיות הטרור במדינה, קיים איום מוחשי וממשי לישראלים אשר מבקרים בעיראק. בהתאם לחוק למניעת הסתננות נסיעה לעיראק ללא היתר מהווה עבירה פלילית.

תימן

בגלל קיומן של תשתיות טרור כגון הג'יהאד העולמי והעוינות הציבורית לישראל מתקיים סיכון טרור חמור על כל אזרחי ישראל הנמצאים בתימן. בנוסף, על פי "חוק ההסתננות" נאסר על תושבי ישראל לבקר במדינה זו.

ערב הסעודית

עקב פעילות תשתיות טרור קיצוניות ועוינות ציבורית עמוקה לישראל מתקיים סיכון טרור חמור על כל אזרחי ישראל הנמצאים במדינה. בנוסף, על פי "חוק ההסתננות" נאסר על תושבי ישראל לבקר במדינה זו.

באיזו מדינה הכי הייתם רוצים לבקר?

10 תגובות בנושא “מדינות שלישראלים אסור להיכנס אליהן!

  1. מה עם דובאי שחכתם טיפה וכל שאר המדינות זה מדינות שאני גן לא ירצה לדרוך שם כי אטרקציות אין שם חוץ מאחת

    1. מצטערת להודיע לכם אבל אתם סתומים דובאי היא חלק מהאמרויות הערביות אין שום קשר בינה לבין ערב הסעודית שכן אילו 2 מדינות שונות. אז הבדיחה על חשבונכם חברים

  2. לא הייתי רוצה להכנס לאף מדינה.
    לא חושבת שאחרי העבר שלנו ושלהם (אני הכי תומכת בערבים ורוצה שבבחירות מישהו משמאל יבחר) יהיה לי נחמד להכנס למקום כזה.

  3. וואו איזה אטרקציות באיראן תארו על לכם לרכוב על טיל בליסטי להכנס לכור ולקבל סרטן מגלשות מי הביוב של איראן אטרקציות לכל המשפחה!

השאר תגובה