כולנו ראינו (ועדיין רואים, אנחנו יודעים שגם אתם) בובספוג, סדרת הילדים האהובה. עכשיו תגלו תיאוריות מפתיעות במיוחד על הסדרה!

הדמויות בבוספוג מייצגות סוגי סמים שונים?

בובספוג – קריסטל מת'

בגלל המודעות העצמית הנמוכה של בובספוג, רגשותיו שכל הזמן משתנים והנטייה שלו לבכות בקלות, אפשר לפרש את זה כתוצאה של שימוש בסם הקריסטל מת'.

פטריק סטאר – גראס

על פטריק אנחנו מאמינים שאתם כבר יכולים להבין למה 😉 כמו שכבר שמתם לב, פטריק רעב כל הזמן, מאושר כל הזמן ובעצם לא מודע לסביבתו.

סקווידוויד טנטקלס – הרואין

הרואין הוא סם קשה וממכר מאוד, וברגע שלא משתמשים בו נהיים עצבניים ומדוכאים, בדיוק כמו סקווידוויד. הוא עצבני, עצוב ולא מעוניין להיות בחברת אנשים. רק בבית שלו הוא שמח, מכיוון ששם הוא מסוגל להשתמש בסם שלו.

מר קראב – קוקאין

בגלל השמחה הרבה שלו וגם בגלל האהבה שלו לכסף, כמו שידוע הוא סם מאוד יקר וכנראה הוא צריך את הכסף בשביל הסם. בנוסף, האף שלו ארוך, מה שמתאים למישהו ששואף קוקאין.

סנדי צ'יקס – אלכוהול

כידוע לנו, סנדי תלויה בקסדה שלה שמונעת ממנה לגעת במים, שלא טובים לה. למעשה, ההימנעות ממים מבטאת את האיסור שלה לשתות אלכוהול, אבל ניתן לראות שכמעט בכל פרק היא שותה בקבוק מים, מה שמבטא את הצורך שלה לשתות אלכוהול.

איפה איבר המין של סקווידוויד???

התיאוריה הזאת קצת מוזרה, אבל היינו חייבים לשתף אותה.
סקווידוויד כידוע לנו הולך בלי מכנסיים כבר מהפרק הראשון. כולנו יודעים שהוא זכר, אז איפה לעזאזל ה@#$ שלו?

יש כאלה שאומרים שזה בעצם האף שלו! במהלך כל הסדרה ניתן לראות שהאף של סקווידוויד זז הרבה, ובעצם "מגיב" בהתאם לתחושות של סקווידוויד, למשל כאשר הוא נהנה או צוחק האף שלו עולה קדימה ואחורה.

6 תגובות בנושא “תיאוריות מטורפות על בובספוג!

השאר תגובה