כן, כבר עברו 12 שנים מאז הפרק האחרון של השמיניה (אם לא מחשיבים את העונות החדשות כמובן, שבשבילנו ובשביל רבים לא נחשבות…) אז מי יצא מהארון מאז?! ומי נעלם לנו מהמסכים לגמרי??

צילום: ירדן זהב.

ידידה ויטל (ניני/יונתן דביר)

תוך כדי ולאחר "השמיניה" שיחק ויטל במספר תפקידי אורח בסדרות נוער ("האי", "הפיג'מות" ועוד..) בנוסף שיחק בתפקיד מרכזי בסדרות הילדים "בילי" "מבצע קיפוד" אך השיא לאחר השמיניה היה התפקיד המרכזי בסדרת הנוער האהובה "חצויה" בה גילם את דמותו של עומר טנא. אז איפה תוכלו לראות את ידידיה היום? בעיקר בתיאטרון:)

בשנת 2014 יצא ידידיה מהארון בתמונה באינסטגרם ביחד עם בן זוגו ארז ברנהולץ, השניים הספיקו להתחתן מאז השנה, ואפילו נולדה להם בת בהורות משותפת בסוף 2018!

הילי ילון (איה/מאיה דביר)

כמו ויטל, גם ילון שיחקה במספר תפקידי אורח בסדרות שונות (משחק החיים, הנפילים, ראש גדול, השיר שלנו ועוד..). לא מזמן גם ראינו אותה משחקת את התפקיד של לני בסדרת המתח "כפולים"! כמו כן, ילון היא גם זמרת והוציאה לאחר השמיניה את אלבום הבכורה שלה "אולי להישאר" ומאז המשיכה להוציא עוד כמה שירים! זאת ועוד, ילון שיחקה במספר לא קטן של סרטים לאחר השמיניה ("סוף שבוע בתל אביב", "מאיה", "אני לא מאמין, אני רובוט!" ועוד..)

צילום: בעז פרלשטיין.

מיכאל אלוני (אדם הלוי)

אחרי השמיניה שיחק אלוני בעונה השנייה של סדרת המתח "דאוס" וגם בתפקיד ראשי בסיטקום "השועלים" ובעוד כמה תפקידי אורח בסדרות שונות. התפקיד המרכזי ששיחק מאז "השמיניה" היה בסדרה "שטיסל" שם שיחק את הדמות הראשית. בנוסף, שיחק את נעם פסח בסדרת הנוער "שוברי גלים" ובשנת 2018 שיחק את הימלר ב"בשבילה גיבורים עפים", סדרה שזכתה במקום הראשון בפסטיבל "קאן"! זאת ועוד, אלוני מנחה את "דה וויס ישראל" מהעונה הראשונה ועד היום.

צילום: דור מלכה.

דון לני גבאי (רוני מלכי)

דון היא בתה של השחקנית והמדבבת יפה גבאי. עוד לפני השמיניה דיבבה דון בסדרות אנימציה רבות ("פוקימון", "דיג'ימון", "בובספוג" ועוד). לאחר השמיניה התקבלה להנחייה בערוץ הילדים והייתה מנחה פעילה במשך חמש שנים, הנחתה בזמן הזה לצד עדי הימלבלוי את התוכנית "המלאכיות של צ'ובה". היא השתתפה בפסטיגלים רבים ושיחקה בתפקידי משנה בסדרות "הפיג'מות", "האי" ועוד!

תוך כדי ההנחייה בערוץ הילדים יצאה דון עם הזמר והמנחה יפתח קרזנר "יפתי" אך השניים נפרדו סופית בשנת 2011. משנת 2015 היא בזוגיות עם השחקן עופר רוטנברג ולקראת סוף שנת 2017 נולדה בתם הבכורה. במאי 2019 השניים עמדו תחת חופה וקידושין!

אבי קורניק (אבי מוסקוביץ')

גם קורניק כמו האחרים השתתף בתפקידי אורח רבים בסדרות שונות לאחר השמיניה. התפקיד המרכזי לאחר השמיניה שיחק בתפקיד ראשי בסדרת הנוער "חצויה" כששיחק את גיא רוזן, אחיה הצעיר של אלה (עמית פרקש). קורניק שיחק גם במספר הצגות בתיאטרון. כיום הוא מבקר קולנוע ומנחה את התוכנית "חי בסרט" בערוץ 12, ובזמן הקרוב תוכלו לראות אותו בפסטיגל השנה (play פסטיגל)!

ילום: אוהד רומנו.

שירה וילנסקי (מיקה שקד)

תוך כדי השמיניה השתתפה בפסטיגל פנטזיה לצד חברותיה מהסדרה דון לני גבאי ועדי הימלבלוי. בוסף, שיחקה בסדרה בילי את רונה לצד ידידיה ויטל. בשנת 2009 עברה וילנסקי ללוס אנג'לס ושם למדה משחק במשך שנתיים. ובעצם היא היחידה שנעלמה לגמרי מהמסך הישראלי לאחר השמיניה.

צילום: רפי דלויה.

עוד עובדה מעניינת, וילנסקי טבעונית. ובשנת 2015 התחתנה עם איש העסקים טל ניידורף ובתחילת 2016 ילדה את בנם הבכור.

צילום: רפי דלויה.

עדי הימלבלוי (נטשה סוגוביה)

ככל הנראה הימלבלוי הכי הצליחה לאחר הסדרה. בין הצילומים ל"שמיניה" שיחקה גם בתפקיד הראשי בטלנובלה "האלופה" ששם גילמה את ליאן פדידה לצד יהודה לוי. עוד השתתפה במספר פסטיגלים בשנים שלאחר השמיניה וגם שיחקה תפקידי אורח בסדרות שונות ותפקידי משנה ב"דאוס", "מנדלבאום בלש פרטי" ועוד. בשנת 2013 כיכבה בטלנובלה "אניגמה" ובסדרה "מלבי אקספרס". בנוסף, הנחתה בערוץ הילדים מספר שנים, כיכבה בהצגות שונות ובמספר סרטים ביניהם "המוסד" שיצא לאחרונה ושם שיחקה תפקיד ראשי. זאת ועוד, קטפה מספר קמפיינים לחברות שונות והתפרסמה כדוגמנית מצליחה בישראל!

צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת.

הימלבלוי התחתנה עם נדב פלד בשנת 2014. לשניים ילד וילד/ילדה נוסף בדרך!

דני לשמן (דורי פיינגולד)

מאז השמיניה הופיע לשמן בעיקר בתיאטרון אבל גם הוא כמו חבריו לשמיניה אבי קורניק וידידיה ויטל שיחק בתפקיד ראשי בסדרת הנוער "חצויה" וגם תפקידי משנה ואורח בסדרות שונות! פחות ראינו אותו על המסך לאחרונה.

צילום: יקיר שוקרון.

בשנת 2013 התחתן עם מורן כהן ולשניים בת.

צילום: ענת מוסברג.

לימור בשן אטיאס (ניצן ברגר)

לאחר השמיניה שיחקה תפקידי אורח ומשנה בסדרות שונות כמו חבריה ל"שמיניה" וכיכבה בקמפיינים שונים לבזק, קוקה קולה, קסטרו ועוד. לאחרונה ראינו אותה בסדרה "פמת"א" של כאן 11.

בשנת 2008 התחתנה עם עורך הדין דני בשן, ויש להם ילד וילדה.

צילום: ענת מוסברג.

אז את מי הכי אהבתם מהשמיניה?

2 תגובות בנושא “איפה שחקני "השמיניה" היום?

השאר תגובה