אנחנו יודעים שאין הרבה סרטים שווים בנטפליקס ישראל, אבל הנה כמה שראינו וממליצים גם לכם!

פרוג'קט X

עלילת הסרט סובבת אחרי ארבעה נערים צעירים שמנסים להתאים את עצמם לחיי החברה בתיכון על ידי ארגון מסיבת יום הולדת ענקית לחברם העשיר (אך הלא כל כך מקובל). המסיבה מתחילה בקטן ובטוב וככל שממשיך הערב… טוב, אתם כבר תראו.
עם כמה שהסרט נהיה הזוי, תאמינו או לא, הוא מבוסס על סיפור אמיתי!
הציון שלנו: 5 מתוך 5. הסרט גרם לנו לרצות לעשות מסיבה מטורפת כמו בסרט 😉

החבילה (הסרט עם התמונה של החציל שבטח כולכם נתקלתם בו)

גילוי נאות, ראינו את הסרט הזה בטעות בזמן ישיבה עם חברים כשהיינו קצת שיכורים ולא הפסקנו לצחוק מהטמטום שלו!
מסופר על חמישה חברים שיוצאים לקמפינג בזמן חופשת האביב, אך בעקבות תאונה מצערת שקרתה לחברם (רמז, זה קשור לתמונה הראשית, "חציל") הם מסכנים הכול כולל את הכבוד העצמי שלהם כדי להחזיר אותו בריא ושלם בכל איבריו..
הציון שלנו (כשאתה סאחי): 2.5 מתוך 5 חצילים.
הציון שלנו (כשאתה לא סאחי): 4.5 מתוך 5 חצילים.

מז"ל טוב

טרזה גלבמן מתעוררת ביום הולדתה ביום שני בחדרו של קארטר, חברה לכיתה, לאחר מסיבה בה היא השתכרה. טרי מעבירה את היום בהתנשאות על חבריה לכיתה, התעלמות מהזמנה של אביה לארוחת צהריים משותפת, זריקת קאפקייק ששותפתה לחדר לורי הכינה לכבוד יום ההולדת וניהול רומן עם המרצה שלה, דוקטור גרגורי באטלר. באותו הלילה, בזמן שהיא הולכת למסיבה שנמצאת באחוות הגברים, טרי מגיעה לתוך מנהרה בצד הכביש שם נרצחת על ידי אדם הלובש ברדס שחור ומסתיר את פניו עם מסכת "בייביפייס". טרי מתעוררת ומגלה שהיא נמצאת שוב באותו היום, יום הולדתה, בחדרו של קארטר. במהלך הסרט היא נרצחת ומתעוררת שוב ושוב באותו יום, והיא מנסה לצאת מהלופ ולהתעורר ליום חדש.
הציון שלנו: 4 מתוך 5.

טד

טד הוא סרט קומדיה ופנטזיה. עלילת הסרט מדברת על סיפורם של ג'ון בנט שדובון הצעצוע שלו, טד מתעורר לחיים בעקבות משאלה שהביע בילדותו במקביל לנפילה של כוכב. כיום, כאשר ג'ון כבר אדם מבוגר, הוא צריך להתחיל לחיות את החיים גם בלי הדובון, אבל העלילה מסתבכת.
הציון שלנו: 4.5 מתוך 5 דובונים.

סדרת סרטי אמריקן פאי

אם אתם מעל גיל 16, כדאי לכם להתחיל לראות! בכל סרט העלילה משתנה ובכלליות הסרטים מספרים תמיד על חברים בתיכון ועל מישהו ממשפחת סטיפלר הידועה. אין לנו כל כך מה להוסיף, פשוט תתחילו לראות!
ציון שלנו: 4 מתוך 5.

אז על אילו סרטים אתם ממליצים?

תגובה אחת בנושא “סרטים מומלצים בנטפליקס!

השאר תגובה