למי מאיתנו אין חשבון נטפליקס כיום? (או שאנחנו גולשים על חשבון של חבר)
קבלו 5 סדרות שאנחנו ראינו וממליצים עליהן מאוד!

איך פגשתי את אמא

איך פגשתי את אמא היא קומדיית מצבים אשר עוקבת אחרי טד מוסבי וארבעת חבריו (לילי, מרשל, ברני ורובין) בניו יורק כסיפור. טד מספר לילדיו בעתיד על האירועים שהובילו אותו לפגוש את אמם.
לסדרה יש תשע עונות, אשר כולן עלו לנטפליקס לא מזמן.
ציון שלנו: 5 מתוך 5 (חוץ מהסוף אבל עליו לא מדברים).

ריק ומורטי

ריק ומורטי היא סדרת אנימציה קומית. אך אל תתנו למראה המצויר להטעות אתכם, הסדרה מיועדת למבוגרים! הסדרה מדברת על ריק סנצ'ז, מדען אלכוהליסט אשר עובר לגור אצל בתו, בת' סמית, לאחר שעזב אותה שנים רבות לפני. בבית גרים גם ג'רי, פרסומאי מובטל ובעלה של בת', וילדיהם סאמר, מתבגרת טיפוסית, ומורטי, נער תמים. מורטי (ומאוחר יותר גם סאמר) מבלים זמן רב במסעות עם סבם, שלוקח אותם להרפתקאות מסוכנות ומוזרות בעולמות מרוחקים וביקומים מקבילים.
לסדרה יש כרגע 3 עונות שאת כולן אפשר למצוא בנטפליקס, והעונה הרביעית עתידה לצאת בנובמבר השנה.
הציון של טודיי: 5 מתוך 5, הציון של ביפור 4 מתוך 5.

חינוך מיני

חינוך מיני היא סדרה מקורית של נטפליקס מסוג דרמה קומית ונעורים. הסדרה עוסקת בנער מגושם וחסר ביטחון בשם אוטיס, שלא אוהב דברים הקשורים למין, למרות שאמא שלו עוסקת בחינוך מיני. לאחר שאוטיס עזר לבריון מבית הספר עם חרדות לגבי מין, הוא החליט להקים יחד עם חברתו המרדנית מייב מרפאה לטיפול מיני בבית ספר בשביל ללמד תלמידים אחרים איך להתמודד עם בעיות הקשורות למיניות.
לסדרה יש כרגע רק עונה אחת, כאשר צילומי העונה השנייה כבר התחילו.
הציון של טודיי: 4.5 מתוך 5, הציון של ביפור: 4 מתוך 5.

13 סיבות

13 סיבות היא סדרת טלוויזיה של נטפליקס המבוססת על הספר "שלוש-עשרה סיבות" מאת ג'יי אשר. הסדרה סובבת סביב תלמיד תיכון, קליי ג'נסן וחברתו האנה בייקר, נערה שהתאבדה לאחר שסבלה ממספר תקריות קשות שנגרמו על ידי אנשים מבית הספר שלה, אשר אותן היא מפרטת בקופסת קלטות שהוקלטו על ידיה לפני שהתאבדה.
בעקבות ההצלחה הגדולה של העונה הראשונה המשיכה הסדרה לעונה שנייה ולא מזמן יצאה העונה השלישית שכבר לא עוסקת במוות של האנה בייקר אבל עדיין מעניינת מאוד. שימו לב!! הסדרה לא מומלצת לאנשים בעלי מצב נפשי מעורער אשר יכולים לקחת אותה כטריגר.
הציון של טודיי: 3.5 מתוך 5, הציון של ביפור: 5 מתוך 5.

ברוקלין 99

מדובר בסדרת קומדיה, אשר עוקבת אחרי מחלק הבילוש 99 בברוקלין, המונה צוות של בלשים החוקרים פשעים שונים בעיר. הסדרה מתחילה מהגעתו של מפקד חדש, קפטן הולט ומדברת על הסיטואציות המשעשעות אליהן נקלעים צוות הבלשים שלו.
לסדרה יש כרגע 6 עונות (כאשר העונה השביעית בצילומים). בספטמבר הקרוב תעלה העונה החמישית לנטפליקס ישראל, וכרגע ניתן להנות מארבעת העונות הראשונות!
הציון של טודיי 5 מתוך 5, הציון של ביפור 4 מתוך 5.

אז על איזה סדרות בנטפליקס אתם ממליצים?

5 תגובות בנושא “סדרות מומלצות בנטפליקס!

  1. איך פגשתי את אמא היא סדרה מהימה ומצחיקה ואני ממליצה לכולם לראות אותה.( יש שם קטעים לפעמים שהיו נהיות לי דמעות בעניים מרוב צחוק)

השאר תגובה